Олександрійським перевізникам планують затвердити тариф на перевезення від 7 до 12 гривень (інфографіка)

На наступне засідання виконкому, яке заплановане на четвер, міська влада може затвердити новий тариф на перевезення в автобусах по місту Олександрії та прилеглим населеним пунктам. Вартість однієї поїздки складатиме відповідно до оприлюдненого проекту рішення від 7 гривень по місту, до 12 гривень на селище Пантаївка, повідомляють «Олександрійські новини».

Обґрунтовує проект рішення виконком результатами комісії з розгляду пропозицій перевізників про підвищення тарифів від 6 та 11 листопада. Серед обґрунтувань зростання вартості проїзду, вказується «зміна умов виробничої діяльності та реалізації послуг, що не залежать від господарської діяльності перевізників».

За інформацією «Олександрійських новин» проектний тариф 7 гривень по місту є усередненим показником, оскільки розрахунки перевізників суттєво відрізняються в залежності від маршрутів і складають від 6 гривень 80 копійок до 8 гривень 70 копійок.

Разом з тим є чимало перевізників, які відмовляються навіть за вказаним тарифів проводити перевезення, а альтернативи у наданні послуг з автоперевезень, в місті наразі немає.

Комунальне автотранспортне підприємство, яке свого часу збанкрутувало через численні борги бюджету перед перевізником, до цього часу не створено і не відновлено.

Проект рішення про встановлення тарифу у розмірі 7 гривень оприлюднено у виданні, яке фінансує міська влада, 14 листопада 2018 року. Таким чином термін обговорення проекту вже сплив і влада має право ухвалити остаточне рішення.

Джерело: 
Мій Кіровоград