Антимонопольний комітет вдарив по цінам аптечної крамниці

18/02/14 02:02 Економіка

З 01 грудня 2013 року ПП ПВФ «Ацинус» буде надавати знижки на лікарські засоби у розмірі 5 % вагітним жінкам у Пологовому будинку №2 «ім. Святої Анни» та у розмірі 7% пацієнтам, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділеннях абдомінальної та торакальної хірургії Кіровоградської обласної лікарні. Про це повідомило Кіровоградське обласне територіальне відділення Антимонопольного Комітету України

За результатами дослідження, проведеного територіальним відділення на ринку лікарських засобів, що реалізуються через мережу аптек в межах стаціонарних лікувальних закладів, в діях ПП ПВФ «Ацинус» виявлено ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції. 
Як встановило відділення, підприємство здійснювало реалізацію лікарських засобів через аптечний пункт на території Пологового будинку №2 «ім. Святої Анни», де займає монопольне становище, без будь-яких знижок, в той час як у межах міста, де зазнає значної конкуренції, встановлювало знижки на лікарські засоби у розмірі 5-10%. 
Крім того, аналогічним дослідженням встановлено, що підприємство, здійснюючи реалізацію лікарських засобів через аптечні пункти в межах Кіровоградської обласної лікарні, надавало різні знижки пацієнтам різних відділень, а саме: для відділень інтенсивної терапії, анестезіології та реанімації – 7%, пацієнтам відділень абдомінальної та торакальної хірургії – 5%.
На виконання рекомендацій адміністративної колегії Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України виявлені у роботі підприємства недоліки усунуто.

Джерело: 
Мій Кіровоград