В кіровоградський басейн заллють мільйон американських доларів

11/02/14 12:02 Економіка

Під час прес-конференції, що відбулась у облдержадміністрації, начальник управління молоді та спорту Сергій Колодяжний поінформував журналістів про основні здобутки наших спортсменів у минулих роках. Втім, він не оминув чудової нагоди розповісти про те, як багато влада збудувала та відремонтувала спортивних споруд та скільки грошей з бюджету було виділено спортсменам. 

Та найцікавішою стала інформація про плани на майбутнє. Зокрема, Сергій Колодяжний повідомив ЗМІ про плани щодо початку будівництва в обласному центрі мультифункціонального спортивного комплексу на 3000 місць, вартість якого – аж 9 млн. доларів США. Також було оголошено про наміри щодо капітального ремонту СДЮСШОР «Надія». 

В той же час планується приведення у відповідність до сучасних вимог плавального басейну за 8,5 млн гривень (1 млн. доларів США за нинішнім курсом), а також ремонт спортивного залу СДЮСШОР-2. Таким чином, у планах влади – виділення  на індустрію спорту в нашому місті майже 10-ти мільйонів американських доларів.

Джерело: 
Мій Кіровоград