Голова Кіровоградської обласної ради запропонував застрахувати майно ОДА

На сьогоднішній апаратній нараді в ОДА голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук запропонував промоніторити чи застраховане майно облдержадміністрації.Таку пропозицію держслужбовець виніс зважаючи на наслідки захоплень облдержадміністрацій по Україні, мовляв, хто буде відповідати за те, що буде зруйновано у разі штурму Кіровоградської ОДА. 

" Коли бачу по телебаченню, що відбувається із облдержадміністраціями під час штурмів, я думаю, хто ж буде відповідати за наше майно?От я попросив бухгалтерію, щоб вони мені надали можливості страхування майна. Інформаційна довідка говорить наприклад, про крадіжки, але ж якщо крадія не знайдено, то яка ж то крадіжка?!

Я звертаюся до відповідних наших підрозділів, балансоутримувачів майна, ми повинні зробити моніторинг як же ж застраховане наше майно і які дії вважати протиправними діями чи крадіжкою" - зазначив Микола Ковальчук.

Нагадаємо, напенедодні 26 січня, коли відбулося перше Народне Віче за участі Антимайданівців, голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко перший заявляв про можливі штурми ОДА. Згодом почали арештовувати десятки активістів Євромайдану нібито за заклики до штурму облдержадміністрації. Самі ж євромайданівці неодноразово запевняли, що жодного штурму не було і не буде. Проте влада, мабуть, знову знає більше інформації, тож убезпечує себе не лише мішками з піском чи десятками спецпризначенців, а ще й страхуванням майна.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград