В обласному бюджеті більше коштів виділяють на піар, ніж на оздоровлення

03/02/14 04:02 Економіка

Такий висновок напрошується за результатами минулої сесії обласної ради. 
Як відомо, тоді головним в порядку денному стояло питання прийняття бюджету на 2014 рік. Бюджет був прийнятий. Але наскільки він задовольняє потреби громади, є питання, , - повідомляє сайт Гречка.

Так, на виконання заходів обласної програми санаторного оздоровлення ветеранів Великої Вітчизняної війни та інвалідів в бюджеті на нинішній рік виділено 300 тисяч гривень.

З пропозицією максимально збільшити цю суму виступив голова Кіровоградської обласної організації партії ВО «Батьківщина» керівник фракції цієї партії Олександр Чорноіваненко. Він запропонував зняти 500 тисяч гривень, які виділяються на висвітлення у ЗМІ стану реалізації показників програми соціально-економічного розвитку області на 2014 рік та обласної програми «Центральний регіон – 2015», а простими словами – на звичайнісінький передвиборчий піар нинішньої влади від Партії регіонів і передати 500 тисяч гривень на санаторне оздоровлення вищевказаних верств населення у Знам*янській бальнеологічній лікарні. Таким чином можна було б вирішити дві проблеми: більше наших земляків ветеранів та інвалідів отримали б можливість поправити власне здоров*я, і бальнеологічна лікарня мала б більше коштів на розвиток.

На жаль, цю пропозицію депутати від Партії регіонів не підтримали, тим самим ще раз підтвердивши, що для них піар важливіший, ніж реальна турбота про людей.

Джерело: 
Мій Кіровоград