Майже два мільйони витратять на парк Ковалівський і вулицю Дворцову

29/01/14 02:01 Економіка

Сьогодні депутати Кіровоградської міської ради зібралися, щоб провести чергове засідання 33-тої сесії міськради шостого скликання. Не зважаючи на певні збурення на початку засідання, після перерви робота пішла більш менш динамічно, і депутати прийняли рішення внести по порядку денного питання бюджету міста на 2014-тий рік.

 

Під час обговорення бюджету особливо дискусійними виявилися питання виділення фінансування компанії, яка орендує електротранспортні мережі міста, питання коштів на оздоровлення дітей та питання, пов'язані із реконструкцією парку Ковалівський, зведенням там Шахового клубу та реконструкцією фасадів будівель по вулиці Дворцовій. Останні три питання підняв депутат міськради Павло Топчій (фракція ВО "Батьківщина").

 

Пан Топчій назвав сумнівною не стільки навіть необхідність фінансування цих статтей, скільки суми - 800 тис.грн. на новий вхід до парку Ковалівський, 350 тис.грн. на Шаховий клуб та 800 тис.грн. на ремонт фасдів по вул. Дворцовій. Загалом, таким чином місто планує цього року витратити майже два мільйони на роботи, які на думку депутата, не мають такого важливого значення для городян. Павло Топчій нагадав також, що минулого року на забор навколо парку Ковалівський вже було витрачено 800 тис.грн.

 

Втім, депутати не дослухалися до думки пана Топчія і під час голосування не підтримали його пропозицій. Фактично, лише депутати фракції ВО "Батьківщина" проголосували за те, щоб не фінансувати у таких розмірах ремонт у парку та по головній пішохідній вулиці Кіровограда.

Джерело: 
Мій Кіровоград