Кіровоград вшанував жертв вул. Грушевського

В Кіровограді та Олександрії пройшли мітинги на яких вшанували пам’ять загиблих демонстрантів під час подій у Києві на вул. Грушевського.

В Олександрії заявку про проведенян заходу подала міська організація ВО «Батьківщина». Водночас, партійних парапорів не було. На неполітичному заході наполягала сама "Батьківщина". Люди тримають у руках свічки та фото загиблих.Загалом біля міської ради зібралося приблизно 100 осіб.

Майже тисяча людей зібралося на центральный площі обласного центру. У Кіровограді відправили молитву по загиблих мітингувальникам у Києві. В руках вони тримали портрети вбитих на Грушевського та жалобні свічки. За загиблих разом з кіровоградцями помолився протоієрей Миколай Шутях, секретар Кіровоградської єпархіє УПЦ КП у м. Кіровограді. 

Організатори акції закликали присутніх взяти участь у пікетуванні сесії обласної ради і просили долучити до нього своїх родичів і знайомих.  «Вимагаємо від вас засудити дії української влади, Звернутися до Президента України, який несе відповідальність за все, що коїться у державі, з вимогою припинити насилля проти своїх громадян, виконати усі вимоги, озвучені під час переговорів парламентською опозицією. Вимагаємо від вас цілковитого усвідомлення, що згідно з Конституцією України, ніхто не має права виконувати злочинні накази».

Також була висловлена пропозиція вимагати від депутатів поіменного голосування. Це звернення було прийнято кіровоградцями одноголосно.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград