Штурм черкаської ОДА. Мєнти відстрілюються водою

У Черкасах під будівлю обласної державної адміністрації прийшли близько 20 тисяч жителів міста, виламавши двері в держустанову

Жителі Черкас прийшли до 18.00 до будівлі ОДА для того, щоб провести ходу. Однак брати участь в ході прийшла величезна кількість жителів міста - близько 20 тисяч осіб і спробували проникнути в будівлю Черкаської ОДА.

 

Підійти до східців ОДА людей закликав депутат Черкаської міської ради від ВО "Батьківщина" Максим Булатецький.

Міліціонери стали "стінкою" перед входом. Так само "стінкою" вишикувались перед міліціонерами черкащани в масках. Розпочалася штовханина.

Близько 7-ї години вечора радикально налаштовані мітингувальники відтіснили міліціонерів і виламали двері в ОДА.

На допомогу міліціонерам прибули 10 бійців підрозділу «Грифон». З ними був полковник міліції - їх оточили, порвали їм одяг, зірвали погони.

Міліціонери, які зачинилися в ОДА, в мітингувальників почали пускати сльозогінний дим, а також поливати їх водою з вікон будівлі. У відповідь мітингувальники кидають димові шашки і петарди. "Яка ганьба! На дворі мороз! Люди у кризі як у панцирі стоять!" - повідомив місцевий журналіст Назар Вівчарук на своїй сторінці на Facebook.

Крім того, працівників Черкаської ОДА евакуювали через вікно першого поверху з боку вулиці Лазарєва, пише Gazeta.ua.

 

У ці хвилини досі триває протистояння. В ОДА продовжують вибивати вікна камінням та цеглою, що приносять з сусідніх дворів. Продовжують запускати салюти у всередину будівлі.

Також мітингувальники збили відеокамеру, яка була встановлена над будівлею ОДА.

Уся Соборна площа заповнена людьми. Наразі тут близько двох тисяч черкащан.

Нагадаємо, що в інших українських обласних центрах, зокрема у Житомирі, протестувальники також пішли на штурм ОДА.

Ще раніше львівські протестувальники захопили будівлю ОДА. Сотні активістів вимагали голову Львівської облдержадміністрації Олега Сала піти у відставку. Чиновник спочатку написав заяву про відставку, але пізніше відкликав її.

 

 

Джерело: 
Мій Кіровоград