Бобринецького автомайданівця позбавили прав

17/01/14 06:01 Політика

Автомайданівеця Олексія Цоканова суд позбав прав на три місяці. Суддя Олег Бевзь цілу годину думав над покаранням активіста. 

Претензія традиційна: Олексій Цоканов ніби-то не зупинився на вимогу інспектора ДАІ по дорозі на Межигір’я, 29 грудня 2013 року. Це засвідчує протокол інспектора ДАІ О. Ю. Міялія.

За свідченням самого активіста під час акції у Києві його машину ніхто не зупиняв та й за кермом його не було. Цоканов був пасажиром, а його автівкою керувала Людмила Чміленко, котра їхала на Межигір'я зі своїм чоловіком. Подружжя викликали до суду як свідків. Але їгі свідчення, що вони рухалися  зі швидкістю 30 кілометрів на годину і що їх ніхто не зупиняв суд проігнорував. 

Суд до показів свідків «відноситься критично та не бере їх як достатній та належний доказ, так як вони всі разом слідували в одному авто і мали одну мету, а саме – автопробіг до резиденції Президента України». Зате суддя не звернув уваги на те, що головний доказ вини автомайданівця, а саме – протокол ДАІ був складений з порушеннями статті 254 Кодексу про адміністративні правопорушення. На цьому наголосив адвокат атомайданівця Геннадій Нікішов. За його словами, в разі не зупинення автівки інспектор мав її наздоганяти. 

 

 

На думку адвоката Нікішова, немає жодних доказів та підстав притягати Олексія Цокала до адміністративної відповідальності. Але, жодін аргументи на рішення суду не вплинули

 

Джерело: 
Мій Кіровоград