Нардеп Табалов визнав, що "гальмонув" і натиснув не туди

16/01/14 06:01 Політика

Андрій Табалов, який  проголосував за  репресивний закон "Про судоустрій та статус суддів" передумав і відкликає свій голос. Про це народний депутат повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

 відкликаю свій голос під законопроектом про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян. Я не збирався голосувати за цей закон. Єдине питання, яке мав намір підтримати, стосувалося заборони паплюження історичних пам’ятників та пам’ятних місць. Відповідну заяву подам до апарату ВР, аби мій голос за цей документ не врахували", - написав політик.

Судячи з його пояснення  він натиснув кнопку "за" не розібравшсиь. "Працювати й розібратися, що до чого, через сутички у Парламенті, через заміну голосування на ручне, було складно" - стверджує Андрій Табалов.

Тим часом, батько Андрія, Олександр Табалов "не відхрестився" від свого голосування. З кіровоградських депутатів "За" також проголосували регіонали Стніслав Березкін, Олександр Єдін, Віталій Грушевський, Сергій Кузьменко та комуніст Володимир Кудря.

Опозиціонери Валерій Кальченко з «Батьківщини» та "свободівець" Станіслав Ханенко були відсутні

Джерело: 
Мій Кіровоград