МІСТО МОЄЇ МРІЇ: ЩО? ДЕ? КОЛИ? ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ КРОПИВНИЦЬКОГО

У Кропивницькому 17 вересня, на відзначення Дня міста, для мешканців і гостей обласного центру підготовлена надзвичайно різноманітна і цікава програма.

На цьому акцентувала увагу керуючий справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко під час прес – конференції сьогодні, 13 вересня.

- Загальний позитивний настрій Дню міста задасть великий святковий ярмарок, який розпочнеться напередодні, 15 вересня о 8.00 на площі перед міською радою, - відзначила Альвіна Бондаренко. – Святкова торгвіля триватиме до 14.00, щоб наші містяни, у першу чергу жіноча частина, мала можливість присвятити  обідню перерву закупівлі сільськогосподарської продукції, продуктів харчування за цінами виробників.

Урочисте  відкриття Дня міста відбудеться традиційно теж на майдані перед міськрадою о 12.00, коли на цьому місці зійдуться дві святкові колони колони  Подільського і Фортечного районів обласного центру, що вирушать назустріч один одному від пам’ятника Ангелу – Охоронцю і від готелю “Турист”.
Під час урочистостей керівництво міста і області привітають Кропивницький із 262 – им днем народження та вручать кращим кропивничанам заслужені нагороди і відзнаки. Не обійдеться і без святкового рекорду. Цього разу – це велетенський “картопляний пиріг”,на 262 кілограми. Пиріг теж не простий, а із сюрпризом.
Поступово центр святкування Дня міста зміщуватиметься в середмістя – на вулицю Дворцову і в Ковалівський парк. Тут кожний знайде собі відпочинок чи заняття за вподобанням. Дворцова буде поділена на тематичні квартали: “Історичний”, “Професійний”, “Студентський”, “Квартал муз”. Вздовж Ковалівського парку місцеві товаровиробники презентуватимуть свою продукцію, а національні спільноти демонструватимуть страви своїх кухонь і  частуватимуть  ними гостей свята. 
Власне Ковалівський парк буде вщент заповнений сценічними і концертними майданчиками, виставками, майстер – класами, дитячими ігровими містечками. І тут не обійдеться без частування: готуйтеся спробувати справжній козацький куліш.

Для прихильників активного відпочинку буде можливість спробувати свої сили в туристично – спортивному шоу “Веселі рейнджери” чи у вело – фото квесті “Flash Cross”.
Для дітей пільгових категорій атракціони працюватимуть безкоштовно.
А заключним акордом свята стане молодіжна концертна програма “Вечірні ритми святкового міста”, який розпочнеться о 19.00 і триватиме впродовж трьох годин. Хто вітатиме Кропивницький з днем народження музичним подарунком – організатори тримають поки що у таємниці. Такий ще один сюрприз місту зробили міський голова Андрій Райкович і голова ОДА Сергій Кузьменко.

Святковий настрій цього дня відчуватиметься не тільки у центрі, а і у всіх мікрорайонах міста. Свої цікаві програми запропонують і “Дендропарк”, і клуб “Берлога”. Багато спортивних, концертних, розважальних заходів у різноманітних куточках обласного центру відбудуться за підтримки депутатів місцевих рад.
З детальним планом заходів з відзначення дня міста Кропивницького можна ознайомитися тут.

Джерело: 
Мій Кіровоград