КОХАННЯ ЗАРАДИ ДОБРА: БЛАГОДІЙНИЙ БАЛ НА ПІДТРИМКУ РОДИНИ УЧАСНИКА АТО ВІДБУВСЯ У КІРОВОГРАДІ

14 лютого в рамках благодійної акції «Кохання заради добра» відбувся другий Єлисаветградський молодіжний благодійний бал.

Доброчинною акцією, організованою та проведеною Молодіжною радою при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради та відділом у справах сім’ї та молоді у Кіровограді відсвяткували День закоханих і зібрали кошти для молодої родини учасника АТО.
Хол обласної філармонії перетворився на справжню бальну залу. Атмосфера насправді зачаровувала: розкішні вечірні сукні панянок, костюми і краватки-метелики чоловіків,  ритми віденського вальсу і чудові посмішки заполонили філармонію. 
Організатори приготували учасникам балу багато розваг, тож нудьгувати не доводилось. Бал відкрили учні Кіровоградського музичного училища, які створили неповторну романтичну атмосферу виконанням класичної музики. Молодші вихованці народного ансамблю бального танцю «Конвалія» радували гостей виконанням вальсу, румби… Після запальних виступів, майстри  танцю провели майстер-клас і гості вальсували філармонією. Протягом балу проводилось кілька аукціонів - зібрані кошти з них також пішли на благодійність.
Усі бажаючі взяли участь у конкурсі за звання короля і королеви балу. Змагалось сім чудових пар, які демонстрували вміння вальсувати, виявляти почуття, а також розповіли свою історію кохання. Пара під номером два, які перед цим найкраще станцювали вальс, стали королем і королевою другого Єлисаветградського молодіжного балу. Це – Вероніка Параніна та Максим Більницький: вони отримали подарунок від партнеру заходу – вечерю в ресторані «Соренто». 
Однією з найромантичніших подій балу стала пропозиція руки серця. Пара, яка вже чотири роки разом, заявила про свої почуття не лише на весь Кіровоград, а й на всю Україну. Яскравий сюрприз для прекрасної половини учасників підготували організатори і чоловіча частина балу  - кожна дівчина в залі отримала свою троянду.
Підбиваючи підсумки, варто сказати, що такі заходи як Єлисаветградський молодіжний благодійний бал, насамперед мають високу мету – благодійність. На балу вдалося зібрати понад 2000 гривень для молодої сім’ї учасника АТО.  Нагадаємо, що перший молодіжний бал відбувся два роки тому. Планується проводити такий бал щосезону.
Організатори балу вдячні за підтримку ландшафтній майстерні «Пан Тюльпан», ресторану «Соренто», НК «Rasputin Club», студії флористики «Єлена», Спілці вірмен України, кінотеатру «Портал».

 

Джерело: 
Мій Кіровоград