Невідомі захопили нафтопереробне підприємство у Долинській

Сьогодні о 5-й ранку у Долинській невідомі захопили нафтопереробне підприємство.

На сторінці у Facebook користувач мережі Андрій Денисенко заявив, що представники «Правого сектору» захопили Долинський нафтопереробний завод.

На самому підприємстві стверджують — сталися помилка, йдеться про інше приватне підприємство Долинської,повідомляє Перша електронна

Голова Долинської РДА Олександр Ромащенко підтвердив журналістам, що о 5-й годині надійшла інформація, що на територію приватного нафтопереробного підприємства зайшли невідомі особи зі зброєю. Вони захопили підприємство і вивісили прапор «Правого сектору» на будівлі. Мету захоплення ці люди не озвучували. На місці інциденту з самого ранку перебувають правоохоронці, рятувальники і медики швидкої медичної допомоги.

На самому приватному підприємстві, за словами місцевих жителів, не тільки керівництво, а і управлінський персонал середньої ланки є немісцевими, жителями Донецької області.

Однак пізніше вияснилось,що люди, які захопили нафтопереробне підприємство у Долинській, не є членами кіровоградського «Правого сектору».

Про це заявив представник місцевого осередку Олександр Руссо.

«Ми самі дізналися про цю подію з повідомлень у пресі. Жодного відношення до цих подій кіровоградський «Правий сектор» не має», — прокоментував він. Олександр Руссо додав, що, можливо, ці люди є представниками іншого територіального осередку організації, але наразі він інформацією про це не володіє.

Джерело: 
Мій Кіровоград