Найменші читайлики Кропивницького створювали казки і малювали Сніговика

20/01/20 12:01 Суспільство

Вчора, 19 січня, у відділі  дитячого та сімейного читання Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім Т.Г.Шевченка стартував новий інтерактивний проєкт з назвою “Book & Art” студія “Книгодрузяки”, інформує Златопіль, пише МК.

– Цей проєкт став результатом пошуків наших бібліотекарів та їхніх напрацювань у напрямках подальшого залучення до читання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, – інформує завідувачка відділу Маріанна Маковей. – Проєктна діяльність спрямовується на виконання творчих завдань дітьми та їхніми батьками із заздалегідь невідомим або відомим результатом. Особлива увага звертатиметься на пошуково-дослідницький етап, мотивування учасників проєкту до дії. Починаючи січнем нового року, в студії розвитку два рази на місяць проводитимуться інтерактивні заняття, де дітки вчитимуться паралельно користуватися як друкованими текстами, так і електронними носіями. Крім того, відбуватиметься процес популяризації мистецтва художнього слова і образотворчого мистецтва, що сприятиме підвищенню іміджу та соціального статусу нашої бібліотеки. Переконані, що проведені з юними читачами творчі заходи розширюватимуть діапазон їхніх знань про культуру та мистецтво, сприятимуть розвитку творчих здібностей, допомагатимуть у реалізації планів роботи з користувачами бібліотеки.

Після нашої розмови почалося перше інтерактивне заняття з юними читайликами. Разом із бібліотекарем Оксаною Бучукурі вони здіснили віртуальну подорож у чарівний світ цікавої казки “Новорічні пригоди Сніговиків”, під час якої познайомилися з її літературними героями, відгадували загадки, брали у пізнавальній вікторині та драйвово танцювали, працювали зі своїми батьками у творчій майстерні “Малюємо сніговика”. А хіба можна оминути увагою талановиту третьокласницю ЗШ № 16 Марину Бричку, яка з допомогою своєї матусі Олександри Дереновської, викладачки кафедри образотворчого мистецтва місцевого державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка,  презентувала свою першу казку “Подарунок Сніговичку” та виготовлену в техніці пап’є-маше творчу роботу “Зимові розваги”?!

Ще довго не хотілося малечі залишати теплі стіни гостинної бібліотеки, де на них завжди чекають привітливі господарі з напутніми словами: Приходьте до нас ще!”.

Джерело: 
Мій Кіровоград