Навпроти швейної фабрики може “вирости” новий магазин: земельна комісія за

22/11/19 04:11 Суспільство

Сьогодні, 22 листопада, члени земельної комісії в міській раді Кропивницького погодили проект рішення щодо проведення земельних торгів на вулиці Євгена Маланюка (навпроти будинку №5) для будівництва будівель торгівлі.

Мова йде про земельну ділянку, яка розташовується навпроти швейної фабрики (ПрАТ “ШФ “Зорянка”). Новий магазин, площею 60 квадратних метрів, імовірно, буде розташовуватись за зупинкою громадського транспорту.

Своїм рішенням земельна комісія надала позитивну рекомендацію на отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення вказаної земельної ділянки під торгівлю.

ЗА проголосували 4 з 5 присутніх членів земельної комісії, зокрема її голова Олександр Шамардін (“Рідне місто”) та секретар комісії Вадим Дрига (“Наш край”). Утримався представник ВО “Батьківщина” Юрій Гребенчук.

Перед голосуванням начальник управління земельних відносин Олег Вовенко відзначив, що депутат, який закріплений за даним виборчим округом (Сергій Калапа) застережень відносно проведення земельного аукціону під торгівлю не висловив.

Джерело: 
Мій Кіровоград