Наша збірна НЕ ПРОГРАЛА , вона ПОСТУПИЛАСЯ збірній Англії

Наша збірна НЕ ПРОГРАЛА , вона ПОСТУПИЛАСЯ збірній Англії. Так , поступилася команді з більшим досвідом . І це не соромно .

Команда Шевченка показала себе сильною , згуртованою, з бійцівським духом , з жагою до перемоги. У нашої збірної попереду великі перемоги , ми віримо в це.

А знаєте який момент вразив мене на цій грі ? Останні хвилини трансляції , коли вже був свисток про кінець гри і рахунок був відомий . Вся команда на чолі з Андрієм Шевченко підійшла до трибун з своїми вболівальниками. В цей момент була єдність українців . Всі разом скандували У-К-Р-А-Ї-Н-А !!! Це було сильно, це було круто. Підтримка вболівальників , розуміння і вдячність не зважаючи на результат. Шквал емоцій заполонив ввесь стадіон . Ось така Україна мені подобається !

Так сталося , що я дивилася гру під коменти італійських коментаторів. Вони вболівали за українців , за команду Шеви . До цих пір італійці в захваті від Шевченка , вони пророкують велике майбутне для нашої збірної . Нам не хватило досвіду , а це діло наживне і ми скоро побачимо команду переможців .

Зустрінемо нашу збірну з почестями , вони заслужили , вони показали світу , що Українці бійці , ми не здаємось , ми сильні і об'єднуємось в важкий момент і так не лише в спорті .

Україна - це Європа .

Країна з Європейськими цінностями.

Слава Україні !!

Слава нашій збірній !!!

Дякуємо!

Перемоги обов'язково будуть.

Tетяна Бова

 

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0