Населення Кіровоградщини заборгувало мільйони за опалення

У липні 2014 року населенню області нараховано за житлово-комунальні послуги 26,5 млн. грн., що на 25,7% більше порівняно з липнем 2013 року, повідомляє Головне управління статистики в Кіровоградській області, передає «Весь Кіровоград».     

        

Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг, включаючи погашення боргів попередніх періодів, за липень 2014 року у 14 районах області та усіх містах обласного значення вищий за 100%. Найвищий рівень оплати відзначався у Долинському, Олександрівському, Кіровоградському, Світловодському, Новомиргородському та Бобринецькому районах.

Заборгованість населення за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 53,1 млн. грн., з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 32,1 млн. грн., централізоване водопостачання та водовідведення – 19,2 млн. грн., вивезення побутових відходів – 0,9 млн. грн.

За газопостачання населенням області оплачено нараховані до сплати суми у поточному періоді, частково погашено борг попередніх періодів та проведено попередню оплату послуг, за рахунок чого утворилася дебіторська заборгованість у сумі  3,8  млн. грн.                                                              

У липні 2014 році мали борг за 3 місяці та більше: за централізоване опалення та гаряче водопостачання 30,8% власників особових рахунків, з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 20,8%, газопостачання – 15,3%, централізоване водопостачання та водовідведення – 9,9%, вивезення побутових відходів – 7,8%.

У липні 2014 року населенням області сплачено за спожиту електроенергію 18,3 млн. грн., що на 5,8% більше порівняно з відповідним місяцем 2013 року.

Джерело: 
Мій Кіровоград