Народний депутат із Кропивницького прозвітував перед громадою

У суботу, 15 грудня, у Кропивницькому прозвітував народний депутат України Олександр Горбунов. На захід прийшли освітяни, спортсмени, військовослужбовці та пересічні кропивничани, пише "З перших уст"

26328

Під час зустрічі Олександр Горбунов розповів основні напрямки діяльності — освіта, культура, безпека й оборона, медицина, інфраструктура та спорт. Частина завдань уже виконали, а над деякими — працюють. 

26327

"Цьогоріч утеплили п'ятиповерховий корпус ЦДПУ імені Володимира Винниченка, реконструювали лабораторію ЦНТУ та придбали три двигуни для навчальних літаків Льотної академії НАУ. Наступного року ми плануємо зробити ремонт гуртожитків Льотної академії та ЦНТУ, закупити літаки для практики тощо", — сказав народний депутат.

У сфері медицини зробили капремонти декількох будівель (станція переливання крові, обласний госпіталь для інвалідів тощо), придбали нове обладнання.

Другий рік поспіль проводять проект "Спортивне місто – здорова нація".

За словами Олександра Горбунова, досвід Кропивницького перейняли й інші українські міста, тому змагання проводитимуть і далі.

Також нардеп наголосив на тому, що планують збудувати басейний комплекс та виділити додаткові кошти на реконструкцію спортивного стадіону КЗ “КДЮСШ №2” (колишній “Піонер”). 

26329

У 2019 році планують реконструювати парк Перемоги (міський сад).

Олександр Горбунов сказав, що всі проекти 2019 року повністю фінансуються із держбюджету.

Після звіту присутні мали змогу поставити запитання нардепу або поспілкуватись із ним особисто.

Джерело: 
Мій Кіровоград