Нардеп кіровоградському ветерану подарував автомобіль

Щороку вся країна 15 лютого відзначає День воїна-інтернаціоналіста та День виведення військ з Афганістану. Цього року він був ювілейним – 25-м. З нагоди пам’ятного дня, вже традиційно, за ініціативи народного депутата України Ігоря Шарова, відбулося вручення автомобіля.

 Цього року власником легкового авто DAEWOO Nexia став Віктор Олександрович Самсонов, воїн-інтернаціоналіст, інвалід війни І групи, а вручив ключі представник депутата Григорій Дрок. Він зазначив, що вручення автомобілів ветеранам-інтернаціоналістам – це добра і непорушна традиція. Не залежно від політичної та економічної ситуації в країні, народний обранець кожного року дарує транспортний засіб афганцям.

У своє чергу новоспечений автовласник власник Віктор Самсонов подякував за подарунок та наголосив на тому, що життя його відтепер стане активнішим, адже пересуватися містом стане легше.

-         Я більше не буду просиджувати життя біля вікна, а буду активно приймати участь у всіх заходах, що проводяться моїми побратимами, - додав Віктор Олександрович.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград