Нагороди та концерт: У театрі привітали кропивницьких медиків з прийдешнім святом

Сьогодні, 13 червня, медичних працівників області вітали з прийдешнім професійним святом, яке відзначається у третю неділю червня

Нагороди та концерт: У театрі привітали кропивницьких медиків з прийдешнім святом

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Урочистості та святковий концерт відбулися в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Марка Кропивницького. У закладах охорони здоров'я різних рівнів працюють понад три тисячі лікарів та більше дев'яти тисяч молодших спеціалістів.

Грамоти і подяки лікарям вручали нардеп Костянтин Яриніч, голова облради Олександр Чорноіваненко та голова ОДА Сергій Кузьменко.

Фахівців галузі охорони здоров'я з професійним свято привітав також директор профільного департаменту ОДА Олег Рибальченко. Він подякував ветеранам медичної сфери і вручив їм матеріальну винагороду. Лікарі і медсестри почули привітання від міського голови Кропивницького Андрія Райковича та голови обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Лариси Козлової.

Артисти обласного академічного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького привітали фахівців галузі святковим концертом.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий