Нагорода «Молодіжної палітри» у Кропивницькому знайшла свою героїню

Нещодавно в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців художнього конкурсу «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей, пише "Факел", передає «МК».

П’ятнадцятирічна Надійка Мороз не мала змогу отримати свій Диплом переможниці, бо представляла в той день, 03 червня, Кропивницький на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі таланту та краси для дітей та молоді з інвалідністю «Казкові мрії», метою якого є підтримка та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та сприяння їх подальшому творчому зростанню, соціалізація людей з інвалідністю.

Тому завітала до музею вчора разом із мамою та своїм викладачем Іриною Зантарією, під керівництвом якої  успішно навчається образотворчому мистецтву в студії «ART-TAME».

Заслужений Диплом ІІІ ступеню в номінації для учнів художніх студій та гуртків образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів та заохочувальні призи – гуашеві фарби і альбом для малювання вручив їй голова журі конкурсу заслужений художник України Андрій Надєждін, зауваживши, що журі обирали саме твори за їх художнім виконанням, не зважаючи на прізвища їх авторів, і про те, що малюнок «Затишна хатинка прабабусі» виконала учениця з особливими потребами, дізналися вже під час нагородження переможців.

А малюнок Надійки і справді вражає своєю загадковістю, ліризмом і знаковістю, адже будиночок розташований на дереві, яке здавна вважається символом роду, на гілках якого чарівні птахи – душі предків. Ось такою зобразила юна художниця з надзвичайною чуттєвістю хатинку прабабусі в обрамленні рослинного візерунку, в якому зашифрувала і своє також символічне ім’я  «НАДЯ».

Надійка із задоволенням оглянула презентовану в музеї виставку творів переможців та учасників конкурсу, віднайшовши в експозиції і малюнок з дивовижними парасольками на Дворцовій своєї старшої сестри Насті –  студентки відділення «Архітектура та містобудування» будівельного коледжу, біля якого сфотографувалася, а ще емоційно прочитала вірш про щастя, який декламувала в конкурсі на фестивалі.

Щиро бажаємо щастя Надійці і всім діткам, які потребують його найбільше!

Джерело: 
Мій Кіровоград