На Кропивниччині для закупівлі тест-систем провели сесію міськради на вулиці

26/03/20 01:03 Політика

Про це повідомляє МК з посиланням на сайт Долинської міськради. 

На порядок денний позачергової сесії винесли три питання.

Прийняли рішення про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік, зокрема виділено: 300 тис. грн. КНП "Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради" з яких – 50 тис. грн на придбання швидких (експрес) тестів для діагностики коронавірусу; 60 тис. грн – на дезінфікуючі речовини та засоби індивідуального захисту; 190 тис. грн – на лікувальні засоби для надання медичної допомоги хворим; 15 тис. грн КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради" для придбання бензину; 50 тис. грн – КП "Долинський Міськкомунгосп" на придбання та використання дезінфікуючих засобів та тканини для пошиття захисних масок; 100 тис. грн КП "Центр" для придбання підприємством хімреагентів для очищення та знезараження питної води ДП "Дирекція КГЗКОР".

Внесли зміни до Регламенту Долинської міської ради сьомого скликання, а саме: на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), пленарні засідання міської ради, як виняток, можуть проводитися в онлайн-режимі шляхом проведення аудіо-, відеоконференцій чи іншим способом з використанням пристроїв мобільного зв’язку.

Підтримали звернення депутатів Долинської міської ради до президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо здійснення державного регулювання цін на час карантину в Україні. 

Джерело: 
Мій Кіровоград