На Кропивниччині збираються відремонтувати низку лікарень та шкіл

13/02/20 03:02 Економіка

Голова ОДА Андрій Балонь презентував Уряду, які саме об’єкти соціальної сфери будуть побудовані, реконструйовані та відремонтовані, передає МК з посиланням на пресслужбу обласної адміністрації.

Перелік об’єктів попередньо було погоджено з Міністерством розвитку громад і територій. Переоснащення приймальних відділень відбудеться на Кіровоградщині в трьох лікарнях інтенсивного лікування II рівня: Кіровоградській обласній лікарні, Міській лікарні швидкої медичної допомоги в Кропивницькому та Центральній міській лікарні в Олександрії. Аналогічні роботи будуть проведені й у лікарнях інтенсивного лікування I рівня: Знам’янській міській лікарні, Гайворонській центральній районній лікарні, Добровеличківській центральній районній лікарні, Світловодській центральній районній лікарні.

Планується реконструкція загальноосвітньої школи I-III ступенів у селищі Побузьке Голованівського району та загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 у селищі Нова Прага Олександрійського району.

Окрім цього, капітальний ремонт будівель мають провести в Торговицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. Є.Ф. Маланюка Торговицького навчально-виховного об’єднання в Новоархангельському районі та Олександрівському навчально-виховному об’єднанні №1. Капітальний ремонт із утеплення фасаду та довстановленням вікон планується в Первозванівському навчально-виховному об’єднанні Кропивницького району.

Джерело: 
Мій Кіровоград