На Кропивниччині виявили підозрілу передачу автівки кандидатом у нардепи

0 17/07/19 03:07 Політика

Про це повідомляє «МК» з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

Чотири заяви спостерігачі подали в Голованівський відділ поліції ГУ НП в області. Зокрема, на 101-му окрузі у Голованівську зафіксували банер кандидада Юрія Кузбита від партії "Слуга народу" без вихідних даних; агітаційні плакати кандидата-самовисуванця Олексія Жовноватюка розклеїли на електроопорах, парканах тощо.

Також подали заяву на передачу автомобіля (ймовірний непрямий підкуп виборців) для потреб поліції від кандидата-самовисуванця Максима Полякова. Ще одну заяву написали на Полякова щодо розміщення агітаційно-соціального банеру без вихідних даних. "Спостерігачі ОПОРИ фіксують збільшення активності кандидатів у народні депутати. Йдеться не лише про відсутність вихідних даних на агітаційних матеріалах, а й про ймовірний непрямий підкуп виборців – вручення подарунків установам та закладам тощо", – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в області Зоя Лебідь.

Ще на двох округах - у Кропивницькому, Знам'янці та Світловодську, виявили агітацію без вихідних даних або ж розклеєну на електроопорах.

Загалом впродовж останнього тижня спостерігачі ОПОРИ написали 15 заяв до поліції.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий