На Кропивниччині в бюджет по кримінальних справах відшкодували більше шести млн грн збитків

0 11/10/18 10:10 Економіка

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ГУ ДФС області.

Протягом січня-вересня 2018 року до бюджету за рахунок відшкодування завданих державі збитків по кримінальних справах живими коштами надійшло понад 6,2 млн гривень. Про це під час прес-конференції розповів перший заступник начальника ГУ ДФС в області Дмитро Афонін.

Афонін повідомив, що до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції внесено 45 кримінальних проваджень, з яких 30 відноситься до категорії тяжких та особливо тяжких, у тому числі 13 - за фактами ухилення від сплати податків. У рамках розслідування кримінальних проваджень накладено арешт на майно на загальну суму 33,5 млн гривень, 26 особам оголошено підозри про скоєння злочинів, а до суду направлено 16 кримінальних проваджень, у тому числі 2 кримінальних провадження відносно учасників організованих злочинних груп.

Податкові міліціонери припинили діяльність трьох "конвертаційних центра". За результатами перевірок СГД-вигодонабувачів, які скористалися послугами "конвертаційних центрів", та фіктивних суб'єктів підприємницької діяльності додатково донараховано 19,8 млн грн податків, з яких 10,3 млн грн вже стягнуто.

Перевірено 24 факти отримання бюджетних коштів. За результатами документальних перевірок відносно суб'єктів господарювання - учасників державних закупівель, донараховано 4,9 млн грн, з яких 4,3 млн грн вже сплачено до бюджету.

 
Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий