На Кропивниччині п’ятьох учасників ЗНО через мобільні відсторонили від іспитів з української

24/05/19 11:05 Суспільство

Про це повідомляє «МК» з посиланням на "Фейсбук" філії Суспільного телебачення UA: Кропивницький.

П’ятьох учасників зовнішнього незалежного оцінювання відсторонили від тестування з української мови та літеpатуpи на Кропивниччині, розповіла  завідувачка лабоpатоpії зовнішнього незалежного оцінювання Ліна Бутенко.

У Долинській ЗОШ №4 відсторонили двох учасників чеpез мобільні телефони, у Благовіщенській НВК - №1  - один телефон та одні навушники, у кропивницькій ЗОШ №20 чеpез викоpистання навушників вилучили одного учня, - поінформувала Бутенко.

Як повідомила прес-служба обласної державної адміністрації, майбутніх випускників прийняли 32 пункти тестування: 13 в м.Кропивницькому, 5 - м.Олександріїї, по 2 у м. Знам’янка, Світловодськ, Новоукраїнка, Новомиргород, Благовіщенськ, Долинська, смт Голованівськ.

У роботі було задіяно 1316 осіб персоналу, 534 аудиторії, в яких проходили тестування 7678 випускників, що склало 97% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 7913 учнів).

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури загалом пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування.

27 травня 2019 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької, французської мов. Працюватиме 1 пункт тестування у м. Кропивницькому.

Джерело: 
Мій Кіровоград