На Кропивниччині працівники локомотивного депо страйкують через плани "Укрзалізниці"

Локомотивне депо у Помічній, яке належить до "Одеської залізниці", хочуть розділити між депо "Знам'янка" та депо "імені Шевченка": помічнянські залізничники протестують проти такого рішення

На Кропивниччині працівники локомотивного депо страйкують через плани "Укрзалізниці"

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ВО "Свобода".

Працівники локомотивного депо не згодні з таким рішенням, бо впевнені, що це призведе до часткового закриття ремонтних підрозділів депо та плеч експлуатаційного обслуговування, що в свою чергу потягне за собою скорочення робочих місць. Тож, 6 травня в Помічній відбувся масовий мітинг проти реорганізації локомотивного депо. На прес-конференції у Кропивницькому страйкарі озвучили свої вимоги до керівництва "Укрзалізниці": зберегти депо у цілісному стані.

"25 квітня в Києві відбулася нарада, де голови профспілкових комітетів були поставлені перед фактом, що реорганізація, яку до цього всі заперечували, дійсно буде" - розповів журналістам голова страйкому депо Помічна Сергій Ващенко.

Через реорганізацію податки надходитимуть у Знам'янку, а ще частина - у Черкаську область. Залізничники Помічної обурюються і вимагають запобігти такому несправедливому розподілу коштів.

Учасники прес-конференції повідомили, що страйковий комітет на вимогу колективу вимагає припинити знищення локомотивного депо у Помічній. Для досягнення цієї мети працівники депо переходять в стан безстрокового страйку до повного виконання озвучених вимог.

Також помічнянські залізничники закликали колективи інших підприємств "Укрзалізниці", що також підпадають під реорганізацію, приєднатися до страйку.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий