На Кропивниччині показали дорогу з ефектом "до" та "після" ремонту

Служба автомобільних доріг області показала фото рівної дороги від Олександрії до Приютівки

На Кропивниччині показали дорогу з ефектом "до" та "після" ремонту (ФОТО)

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу відомства.

На 5 км відрізку дороги "Глинськ-Олександрія-Петрове", від Олександрії до селища Приютівка, на замовлення Служби автомобільних доріг працювали філії облавтодору - вклали вирівнюючий шар та провели поверхневу обробку.

Застосовували машину Schafer, що дозволяє працювати економно і без втрати якості. Вона відповідає найсучаснішому рівню технічних вимог для практичного застосування на будівельних ділянках. Спеціальні матеріали скорочують знос, дозволяють надійно експлуатувати покриття. "Поверхнева обробка із застосуванням бітумної емульсії та білого щебеню дозволяє отримати покриття з найбільшим коефіцієнтом зчеплення з колесом автомобіля. Щоб уникнути попадання вологи у верхні шари покриття та в подальшому вберегти конструкцію дорожнього одягу від передчасного руйнування, ми виконали на даний час обробку на площі майже 37 тисяч квадратних метрів, - зазначає начальник філії "Олександрійська ДЕД" Олександр Руденко.

 

Поверхнева обробка проводиться в рамках експлуатаційного утримання доріг загального користування за рахунок коштів державного бюджету.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий