На Кропивниччині оголосили підозру організаторам конвертцентру з мільярдним оборотом

Учасникам організованої групи, які протягом 2016-2018 років проконвертували через підконтрольні компанії більше 1 млрд. грн, оголосили підозру у вчиненні низки злочинів.

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ДФС України.

До складу групи входило сім осіб, які забезпечували діяльність конвертаційного центру, що надавав підприємствам Кропивниччини, Донецької, Київської, Львівської, Полтавської областей та Києва послуги щодо мінімізації податків і переведення безготівкових коштів у готівку.

Схема діяла наступним чином: реально діючі підприємства перераховували безготівкові кошти на рахунки підконтрольних організаторам 11 компаній нібито за придбані товари і послуги. У подальшому кошти знімалися готівкою і за вирахуванням певного відсотка від проконвертованої суми, передавалися замовникам.

Під час досудового розслідування організатору та учасникам "конверту" повідомили про підозру. Керівнику одного із підприємств-вигодонабувачів також повідомили про підозру в ухиленні від сплати податків, а компанії, яку він очолював, донарахували близько 8 млн. грн податків.

Обіг коштів конвертцентру перевищив 1 млрд. грн. Його діяльність була припинена працівниками податкової міліції в квітні.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий