На Кропивниччині хочуть, щоб меблі для шкіл виготовляли люди з інвалідністю

Підприємствам, де працюють люди з інвалідністю, були надані пільги з оподаткування – на загальну суму майже 28 млн грн

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко під час засідання обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури області зазначив, що в області є приклади успішної роботи підприємств, заснованих громадськими організаціями осіб з інвалідністю. Одним з таких є підприємство обласного товариства глухих, яким для обласного госпіталю ветеранів війни було виготовлено якісні та сучасні меблі медичного призначення.

"Напередодні нового навчального року, коли по всій Україні триває процес закупівлі шкільних меблів та приладдя, ми констатуємо, що в багатьох випадках тендери не відбуваються із-за відсутності пропозицій. Враховуючи, що в області є необхідні виробничі потужності, зокрема, на спеціалізованих підприємствах заснованих громадськими організаціями осіб з інвалідністю, запрошуйте їх брати участь у тендерах. Вже 1 вересня, у рамках Нової української школи, першокласники зможуть сісти за нові якісні парти місцевого виробника", – звернувся перший заступник голови ОДА до керівників територій.

Директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров повідомив, що на сьогодні в області забезпечено роботу п'яти підприємств, заснованих громадськими організаціями осіб з інвалідністю. Промислова продукція, що виробляється на цих підприємствах, користується значним попитом у споживачів.

Це - запчастини для автомобілів та сільськогосподарської техніки, обладнання для занять фізичною культурою та гімнастикою, спортивних дитячих майданчиків, електродвигуни, генератори, текстильні вироби, верхній одяг та меблі. Підприємствам були надані пільги з оподаткування – на загальну суму майже 28 млн. грн. За словами Догарова, це дало можливість створювати нові та зберігати діючі робочі місця, розвивати виробничі потужності, а також задовольняти соціальні потреби осіб з інвалідністю.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий