На кладовищі Кропивницького спалюють пам’ятники померлих

0 22/04/19 11:04 Події

Перед Великодніми святами зазвичай містяни відвідують свої близьких на кладовищах, яких вже немає. 

З цього приводу кропивничанка у мережі Фейсбук висловила своє обурення, щодо вандалів, повідомляє Трибуна, пише "МК".

“Прийшовши на Лелеківське кладовище міста Кропивницький, я з жахом побачила вщент спалену могилу моєї бабусі та ще трьох сусідніх могил. На фото та відео, які я виклала разом із цим зверненням, ви можете бачити, що ані огородження могил, ані лавочки зі столиками, ані дерева біля могил непошкоджені. Тобто палили цілеспрямовано самі пам’ятники на могилах померлих. Це діяння має лише одну назву – вандалізм, тобто умисне осквернення, пошкодження та руйнування пам’ятників. Це насильницький акт спричинення умисної шкоди. Тож, я подзвонила на гарячу лінію Національної поліції «102» та викликала на місце скоєння злочину патрульних. По факту мною була подана заява до Начальника Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області підполковника поліції Авдієнку Д.О. з приводу наруги над могилою моєї бабусі. Але три інші постраждалі могили залишились поза увагою правоохоронців”, – зазначає Юлія Нікітіна.

Також жителька Кропивницького просить усіх, хто постраждав від такого вандалізму, не мовчати, а піднімати це важливе питання, зокрема, щоразу викликати поліцію для фіксації злочину, оскільки ніхто з нас не застрахований від подібних явищ.

“Так, зі слів робітника кладовища, випадки розорення могил – непоодинокі. Те ж саме підтвердили і патрульні, які приїхали за моїм викликом, а також жінки, які проходили повз нас того дня. Тобто подібне явище є масовим, але люди мовчать та не викликають поліцію, бо не дуже вірять, що справа буде зрушена з місця. Давайте збирати та фіксувати факти подібних злочинів, щоб звернутись до влади нашого міста з вимогою захистити пам’ять померлих та посилити, а якщо немає, то запровадити охорону кладовищ”, – додає Юлія.

Пані Юлія висловлює сподівання, що міськвиконком міста Кропивницький нарешті зверне увагу на те, що твориться на кладовищах нашого міста. Щоб громадяни йшли до своїх спочивши родичів не з острахом, що вони там можуть побачити згарище та руйнування.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий