НА КІРОВОГРАДСЬКИХ ДОРОГАХ З’ЯВИЛАСЯ ПЕРША СУЧАСНА ПЛАСТИКОВА РОЗМІТКА

На капітально відремонтованому у минулому році дорожньому покритті проїжджої частини вулиці Космонавта Попова дорожники нанесли розмітку холодним пластиком, що відповідає сучасним технологіям.

Поцікавитись ходом робіт приїхав сюди заступник міського голови Олександр Мосін. Він поспілкувався з робітниками, оглянув вже виконану роботу та зазначив, що в місті це буде не єдина вулиця, де дорожня розмітка наноситиметься саме таким методом. Головне в такій технології – щоб дорожнє покриття було якісним.

– Подібна технологія передбачає, що розмітка триматиметься набагато довше ніж нанесена звичайною фарбою, тобто наноситься раз на три роки, – пояснює начальник дільниці чернігівського підприємства, яке залучили до виконання робіт, Роман Омеляненко. – А це і економія коштів і забезпечення безпеки руху, адже розмітку навіть після тривалої експлуатації добре видно, а у темну пору доби вона відбиває світло. До того ж пішохідні переходи будуть виконані у двох кольорах – білому та червоному.

Зараз така технологія активно використовується у великих містах України, на міжнародних трасах тощо. З роботою ми впораємось за три дні – розмітка швидко сохне, роботи не перешкоджають рухові транспорту.

– Нам вже пора відходити від традиційних технологій нанесення дорожньої розмітки звичайною фарбою, – говорить Олександр Мосін. – Таке завдання перед комунальниками поставив і міський голова Андрій Райкович. Тому ми запросили до роботи у нашому місті те підприємство, яке використовує саме передові технології у нанесенні розмітки на автотрасах.

В місті у минулому році було капітально відремонтовано кілька вулиць, але на деяких з них для розмітки була використана звичайна фарба, як це передбачала проектно-кошторисна документація. Тож через певний час доведеться повертатись на ці ділянки доріг.

джерело: vechirka.com.ua

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий