На Кiровоградщинi пройдуть антитерористичнi навчання

11/06/21 12:06 Суспільство

Жителiв Кiровоградщини попереджають про проведення антитерористичних навчань.

Упродовж 15-17 червня 2021 року координацiйна група Антитерористичного центру при Управлiннi Служби безпеки України в Кiровоградськiй областi проведе плановi тактико-спецiальнi антитерористичнi навчання, передає МК.

Масштабнi тренування вiдбудуться на територiї Олександрiвської громади Кропивницького району в умовах, максимально наближених до реальних, з використанням спецiальної технiки та озброєння. Пiд час навчань буде вiдпрацьовано алгоритм протидiї диверсiйно-терористичним групам, а також перевiрено рiвень контрдиверсiйного захисту потенцiйно уразливих об’єктiв.

Пiд час заходiв можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числi, обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобiв, а також перевiрка документiв, що засвiдчують особу, огляд автомобiлiв тощо.

Управлiння СБ України в Кiровоградськiй областi звертається до жителiв мiста та регiону iз розумiнням поставитись до можливих незручностей, належним чином реагувати на законнi вимоги правоохоронцiв та попереджує про необхiднiсть мати при собi пiд час проведення навчань вiдповiднi документи.

Тренування проводяться у повнiй вiдповiдностi до вимог дiючого законодавства України з безумовним дотриманням прав та свобод людини. У випадку виявлення пiдозрiлих предметiв чи отримання iнформацiї щодо протиправних дiй невiдомих осiб просимо повiдомляти правоохоронцiв за номерами телефонiв (0522) 36-13-06 або 102.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0