НА Кіровоградщині з'явилася група шахраїв, яка обманює пенсіонерів

На Кіровоградщині з’явилися шахраї, які обкрадають довірливих пенсіонерів. Проце повідомляє сайт Знамянськоі міської ради

 

До стареньких приходять, як правило, дві жінки та представляються працівниками різних соціальних служб, відділів соціального захисту населення, фонду ветеранів ВВВ.

Аферисти повідомляють, що вони нібито їм принесли доплату до пенсії чи проводять обмін грошових купюр "старого зразка" на грошові купюри "нового зразка" або розповідають про проведення різного роду акцій, в ході яких будуть розігрувати призи.

Старенькі на радощах навіть не цікавляться посвідченнями своїх гостей та впускають незнайомців у свій будинок. Шахраї діють за напрацьованою схемою. Одна з жінок дістає великі купюри й просить принести здачу.

Господарі йдуть до місця зберігання своїх заощаджень, беруть необхідну суму й повертаються до "гостей". Після всього ті забираются  йти і вже на порозі, різними способами намагаються відволікти увага хазяїв для того, щоб проникнути в кімнату, де пенсіонери зберігають гроші.

Найчастіше потерпілі виявляють зникнення грошей не відразу. За цей час підозрювані встигають зникнути.

Сайт "Мій Кіровоград" попереджає, що такі випадки фіксувалися і в інших областях.

Джерело: 
Мій Кіровоград