На Кiровоградщинi судитимуть чоловiка, який ледь не вбив знайомого та поранив пiдлiтка

0 22/02/19 12:02 Суспільство

Знам’янською мiсцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт вiдносно чоловiка, який намагався ножем вбити знайомого. При цьому постраждали двоє громадян, якi хотiли припинити злочиннi дiї нападника. Чоловiк отримав перелом правої руки, а пiдлiток – рiзану рану грудної клiтини.

Про це повiдомляє прес-служба обласної прокуратури, iнформує Златопiль, пише "МК".

Досудовим розслiдуванням зiбрано достатню кiлькiсть доказiв вини обвинуваченого у вчиненнi вказаного злочину. Крiм того, чоловiковi iнкримiнується вчинення хулiганських дiй у передпокої хiрургiчного корпусу Свiтловодської ЦРЛ.

Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 (закiнчений замах на умисне вбивство), ч. 3 ст. 296 (хулiганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивiв явної неповаги до суспiльства, що супроводжувалось особливою зухвалiстю, пов’язане з опором представниковi влади, який виконує обов’язки з охорони громадського порядку), ч. 4 ст. 296 (хулiганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивiв явної неповаги до суспiльства, що супроводжувалось особливою зухвалiстю iз застосуванням предмету, заздалегiдь заготовленого для нанесення тiлесних ушкоджень) Кримiнального кодексу України скеровано до суду для розгляду по сутi. Вразi доведення вини чоловiковi загрожує вiд 7 до 15 рокiв позбавлення волi.

Нагадаємо, подiя мала мiсце в м. Свiтловодськ на початку травня 2018 року на лiтньому майданчику бiля магазину. Крiм того, п’яний чоловiк ображав медичних працiвникiв та iнших присутнiх осiб в примiщеннi приймального передпокою Свiтловодської ЦРЛ, погрожував фiзичною розправою працiвникам полiцiї, пошкодив медичнi iнструменти та меблi перев’язувального кабiнету, що призвело до тимчасового зупинення роботи приймального вiддiлення. Майже пiвроку чоловiк переховувався вiд слiдства, проте правоохоронним органам вдалось встановити його мiсцезнаходження та затримати.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий