Мітингувальники пішли в наступ на Раду, міліція відступає, снайпери стріляють

18/02/14 10:02 Політика

У районі Верховної Ради мітингувальники прорвали міліцейський кордон. Про це передає "Інтерфакс-Україна".

На перетині вулиць Грушевського і Кріпосного валу декілька учасників мітингу вилізли на автомобілі, що перегороджують дорогу і витіснили звідти бійців Внутрішніх військ.

Деякі члени самооборони в масках намагалися зупинити натиск і усували найбільш активних мітингувальників.

На даний момент мітингувальники подолали автомобілі і прорвали оточення службовців Внутрішніх військ. З боку внутрішніх військ біля Верховної Ради підтягнувся "Беркут". Чути вибухи петард в хід пішли палиці.

Мітингувальники проникли в автомобіль, який перекривав проїзд по вул.Грушевського, завели його і від'їхали, звільнивши проїжджу частину. Разом з тим, на проїжджій частині залишаються ще 2 автомобіля.

Мітингувальники поступово проходять за огорожу і намагаються розблокувати вулицю Грушевського.

Як повідомляється у Твіттері @piskovyy Самооборона утворила власний кордон перед ВВ-шниками, очевидно щоб не було провокацій.

Як повідомив Русан Секела, мітингувальники у Києві з Садової пішли наступом на колону міліції. У відповідь міліція почала стріляти. За словами "свободівця" Олександра Аронця стріляють і на Шовковичній: "На вул.Шовковичній стріляють! Біля мене в хлопця попало, він впав на землю. На даху снайпер".

А депутат Володимир Ар'єв написав: "Спецназ першим почав кидати гранати і стріляти. Депутатці Олені Кондратюк цілили по ногам, коли вона хотіла пройти крізь кордон"

 

Джерело: 
Мій Кіровоград