Мін'юст заблокував доступ до реєстру чиновницям, причетним до захоплення агрофірми на Кропивниччині

Державному реєстратору та приватному нотаріусу, які фігурували у рейдерському захопленні СВК "Агрофірма Маріампольска", Мін'юст заблокував доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб–підприємців

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласного управління юстиції.

Корпоративні права 785 членам кооперативу СВК "Агрофірма Маріампольська" вдалося поновити, звернувшись до комісії Мін'юсту з розгляду скарг.

Окрім цього, фахівці юстиції направили до Мін'юсту подання щодо проведення камеральних перевірок на дії державного реєстратора Вікторії Кундас обласної філії КП "Благоустрій Шевченківського району" і приватного нотаріуса Київського нотаріального округу Яни Головіної, які фігурували в рейдерському захопленні підприємства.

У результаті розгляду подань і скарг їм було заблоковано доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

"Після поновлення корпоративних прав комісією Мін'юсту у односельчан з'явилася надія, що ситуації стабілізується і господарство почне працювати в повноцінному режимі", – сказав директор СВК "Агрофірма Маріампольська" Костянтин Міщанін під час прес-конференції.

За фактом рейдерського захоплення підприємства ведуться слідчі дії.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий