Міліція не пускає швидку до пораненого “азовця”

Володимир Бочаров-Туз, один з координаторів Кіровоградської обласної організації «Люди, що живуть з ВІЛ» та уповноважений  громадський інспектор у закладах пенітенціарної служби краю, підтвердив достовірність свого учорашнього допису на Facebook, у якому повідомлялося про затримання правниками міліції одного з командирів батальону «Азов», пише "Акула".

Згідно офіційної версії, учора надвечір чоловік вирушив автівкою на Києв, у дорозі заснув і, вивернувши кермо вбік, раптово з’їхав у кювет. Окрім значної шкоди машині, отримав численні забиття й переломи ребер, після чого бригада швидкої транспортувала його до Світловодської районної лікарні. Власне там і відбулось його затримання, приводом до якого послужили, нібито, знайдені в транспортному засобі кулемет та десять магазинів із набоями до нього, а також кілька пістолетів. О 17.40 адвокат затриманого прибув у СІЗО і мав першу розмову зі своїм  клієнтом. «Виглядав він кепсько», – переказує слова правозахисника пан Володимир. Близько 10-ої вечора, через раптове погіршання стану хворого, до закладу викликано карету швидкої, якій, однак, не дозволили заїхати на територію. Черговий помічник начальника СІЗО – адвокат називає лише прізвище – Шпільовий – запевнив візитерів, що до азовця вже оглянув їхній штатний фельдшер, відтак, викликати швидку з міста потреби не має.

Наразі Бочаров-Туз збирає учасників спеціальної громадської інспекції (правозахисників, журналістів, представників громадськості), з допомогою якої можна було б домогтися неупередженого розгляду цього епізоду та правової і медійної підтримки військового.

Джерело: 
Мій Кіровоград