Мати військовополоненого моряка Романа Мокряка з Кропивниччини виступить в ООН

Про це повідомив активіст, співзасновник Українського кризового медіацентру Геннадій Курочка у "Фейсбуці", передає Depo.Кропивницький, інформує "МК".

Мати військовополоненого українського моряка, командира катера "Бердянськ" ВМС Романа Мокряка буде присутньою в Нью-Йорку на сесії ООН-Жінки (UN Women).

"Наталія Мокряк і Ольга Оприско, представляють своїх рідних - українських моряків в проекті #AzovSailorsWomen... Наталія - сина Романа, Ольга - батька Андрія. Ось уже понад три місяці українські моряки в російському полоні.

Ці дві українські жінки власним серцем відчули, що таке агресивний російський імперіалізм, який топче все на своєму шляху - права, свободи, демократію, безпеку.

Вже завтра вони будуть в штаб-квартирі ООН, де весь світ почує їхній голос - голос України. Ми проведемо спеціальну подію за участі світових дипломатів, прес-конференцію, представимо інформаційні матеріали та багато іншого.

Давайте продовжимо і посилимо тиск на Росію, щоб змусити її змінити свою політику", - зазначив в своєму дописі активіст.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий