Малозабезпечені родини Кіровоградщини отримають допомогу

До Кіровоградщини надійшли кошти ІІ траншу державної субвенції на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям та особам, які не мають права на пенсію. Про це повідомили в департаменті соцзахисту ОДА, пише МК.

Також кошти отримають особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, непрацюючі особи, особи з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, непрацюючі працездатні особи, яка доглядають за людиною з інвалідністю І групи.

Крім того, гроші виплатять особам, яка досягли 80-річного віку, нададуть державну соціальну допомогу на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам – вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”, послуг із здійснення патронату над дитиною та соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя.

Загальна сума коштів склала 17,7 млн.грн. Кошти найближчим часом будуть перераховані на особові рахунки одержувачів допомоги.

Джерело: 
Мій Кіровоград