Ломаченко досі не визначився, де його дім

Ломаченко чудовий боксер. Можливо, геніальний. Його поразка мало пов’язана з проросійськими поглядами. Бо проросійським він був не тільки, коли втратив свої пояси, а й коли їх завоював.

У кожної людини має бути дім. Місце сили. Своя нора, куди можна залізти після поразки і зализати рани.

Для найвеличніших чемпіонів важкої ваги, братів Кличків, цей дім був тут. В Україні. Навіть, коли брати тренувалися у Німеччині, вони завжди позиціювали себе українцями. І Україна щедро віддавала навзаєм.

Вся країна плакала, коли рефері зняв Віталія з бою проти Льюіса. Дома його зустрічали, як героя. Я не пам’ятаю ні одного кривого не те що слова - півслова про ту поразку. Володю били не раз. І кожен раз він вставав і здобував пояси. Мабуть, не останню роль грало те, що Володя знав: кожен раз за ним стоїть вся країна. Тупо, всі сиділи коло телевізора до ночі, чекаючи боїв наших чемпіонів.

А хороший боксер Ломаченко досі не визначився, де його дім. Ніби й тут, а ніби й на Росії. Там, де його віра, друзі, фанати, контракти. І коли після поразки Василь вертається додому, тут йому раді не всі. Бо Батьківшина не продається, Василю.

І так, звичайно, і я, і всі інші мають право про це говорити, не стоявши у ринзі і не маючи чемпіонських поясів. Бо це не про спорт. Це про своїх і тих, хто просто тут живе.
 

Сергій Марченко

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0