Лідер “Широкого лану” розповів про написання бойової пісні для кропивницьких спецпризначенців

06/12/19 02:12 Суспільство

В рамках урочистостей до Дня ЗСУ сьогодні, 6 листопада, відбулася прем’єра бойової пісні 3-го ОП СпП ім. князя Святослава Хороброго. Святослав Бойко, лідер рок-гурту “Широкий Лан”, розповів журналістам історію написання пісні та її головний меседж, інформує Златопіль, пише «МК».

За його словами, це – пісня хоробрих. Офіційна бойова пісня полку. Вона в стилістиці скандинавських бойових пісень вікінгів.

“Святослав Хоробрий мав скандинавські корені і ми, власне, від цього відштовхувалися. Ми в цій пісні хотіли показати братерство. Де біля вечірньої ватри є загін бійців і вони одне одного розуміють без слів. Знають свою роботу і на яке завдання вони йдуть. Знають, що повинні досягти. Розуміють всю відповідальність. Пам’ятають про своїх предків, про своїх бойових братів, які відійшли у вирій, відійшли в засвіти, і з цим посилом, з цим настроєм вони йдуть у бій”, – прокоментував він.

Текст писався у співавторстві з командиром полку. Над музикою працювали близько місяця.

“Було багато правок, неточностей. Знаємо, що командир полку – людина вимоглива, але ми, розуміючи всю відповідальність поставленого завдання, намагалися максимально детально підійти до всіх моментів і, маю надію, що нам це вдалося”, – зауважив Святослав Бойко.

 
Джерело: 
Мій Кіровоград