Куди піти на цьому тижні?

Наступний тиждень з 29 вересня по 5 жовтня буде насичений для жителів Кіровограду різними подіями.

У вівторок, 30 вересня, кіровоградців запрошують до своїх приміщень бібліотеки з нагоди Міжнародного дня бібліотек. Цього дня у бібліотеках місто пройдуть заходи "Дня відкритих дверей", до бібліотеки можна буде записатись безкоштовно та спробувати себе у ролі бібліотекаря в рамках дублер-шоу "Бібліотекар на годину", пише Факел.

В середу, 1 жовтня, відбудуться заходи, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку. У Кіровограді в різних закладах шануватимуть ветеранів та влаштують концертні програми. Також цього дня відбудеться Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1997 р. н. і молодших (стадіон „Зірка”)

2 жовтня у четвер розпочнуться заходи з нагоди Дня вчителя - у обласній філармонії відбудеться святковий концерт для працівників освіти.

Також у цей день розпочнеться масштабна та довгоочікувана Всеукраїнська агропромислова виставка „АГРОЕКСПО 2014” (вулиця Мурманська, 8), яка триватиме до суботи включно.

 3-4 жовтня в рамках роботи агропромилової виставки відбудеться Покровський ярмарок, куди запрошують кіровоградців та гостей міста. У програмі частування національними стравами, різноманітний товар та концертна програма.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий