Кропивницький священник став блогером

Івану Верескуну – 29 років. Вісім років він віддав служінню церкви. Під час карантину почав знімати відео на християнську тематику і завантажувати їх в Instagram та TikTok. 

Як утилізувати освячені речі, що таке гріх, чи є заборона на татуювання і що робити, коли загубили обручку – це лише декілька питань, про які Іван Верескун розповідає у своєму блозі, пише МК.

"Моя блогерська діяльність – це результат того, що в цьому є потреба людей. Мій дірект в Instagram завалений запитаннями від підписників. Я намагаюся відповісти на них, для цього знімаю відео і викладаю в ТikTok і Instagram. Але я не хочу вершити людські долі. Тому намагаюся максимально коректно відповідати на питання, аби людина сама ухвалювала рішення стосовно свого життя" -  розповів священник,  у якого більше 50 тисяч підписників, Суспільному.

У своїх блогах Іван Верескун торкається теми стосунків, родини і виховання дітей. Каже, на цьому він добре знається, адже має кохану дружину при надії та семирічну доньку Варвару.

Ведення блогерства священник опанував самотужки: "Всі мої відео – це результат проб і помилок. Я все роблю на чистому ентузіазмі, до того ж постійно навчаюсь. У мене немає ні сценарію, ні контент-плану. Раніше я намагався планувати свої відео. А тепер все залежить від ситуації – приходить цікава ідея, або цікаве запитання від підписників – я знімаю".

В рекламу своїх акаунтів священник гроші не вкладає. Аудиторія зростає, каже священник, переважна кількість підписників – з України, хоча є із-за кордону: "Соціальні мережі, такі як Тik Тok та Instagram, – це хороші платформи для донесення інформації українцям, які зараз перебувають за межами своєї країни, і хочуть чути рідну для них мову".

Крім священства та ведення блогу Іван Верескун викладає у недільній школі. У мирському житті чоловік їздить на самокаті і велосипеді, а також займається фізичними вправами.

Любить подорожувати і захоплюється екстремальними видами спорту: спробував роуп-джампінг – стрибки з висоти з використанням альпіністського спорядження.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0