Кропивницькому водогону загрожує дефіцит хлору для очищення питної води

ОКВП "Дніпро-Кіровоград" через зупинку роботи підприємства "Дніпро-Азот" загрожує дефіцит рідкого хлору для знезараження питної води в системах централізованого питного водопостачання області

Кропивницькому водогону загрожує дефіцит хлору для очищення питної води

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА.

З цього приводу в обласній адміністрації зібрали засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Підприємство "Дніпро-Азот" - єдиний виробник рідкого хлору, що використовують водоканали для знезараження питної води. Фахівці водоводу вже розпочали роботу з визначення альтернативних джерел постачання рідкого хлору, зокрема і закордонних. "На сьогодні є єдина комерційна пропозиція від ТОВ "Хлортехвод" з Кременчука. Якщо розпочати перемовини на укладення договору – постачання з цим підприємством або з іншим учасником укладення договору, постачання хлору на водогін можливе не раніше 24 липня", - пояснив в.о. керівника ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Олександр Головченко.

У разі, якщо запасів дезінфекційного засобу підприємства не вистачить до вказаної дати, воно буде вимушене здійснювати подачу технічної (необробленої хлором) води, про що споживачів обіцяють попередити заздалегідь.

Нагадаємо, що у центрі Кропивницького в Інгулі тимчасово знизять рівень води.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий