Кропивницькому можуть вiдмовити у номiнацiї на природний газ

0 14/12/18 08:12 Суспільство

Станом на 14 грудня система теплопостачання у Кропивницькому працює стабiльно у штатному режимi.

Про це повiдомляє прес-служба мiськради з посиланням на головне управлiння житлово-комунального господарства, iнформує Трибуна.

Аварiйнi ситуацiї вiдсутнi як на теплових трубопроводах обох теплогенеруючих пiдприємств мiста: КП “Теплоенергетик” i ДП “Кiровоградтепло”, так i на внутрiшньобудинкових мережах багатоповерхiвок.

Температура теплоносiя на виходi i входi до котелень складає по КП “Теплоенергетик”: для ТЕЦ 66:53. для модульної котельнi селища Нового – 62:53. Температура теплоносiя по котельнях ДП “Кiровоградтепло” –  60:48.

Середньодобова температура зовнiшнього повiтря на територiї Кропивницького зафiксована на рiвнi -1 С°.

У той же час, адмiнiстрацiї теплових пiдприємств звертають увагу кропивничан та керiвникiв пiдприємств, установ i органiзацiй усiх форм власностi на критично низький рiвень розрахункiв  за отриманi послуги  впродовж жовтня –  листопада 2018 року. Так, абоненти  ДП “Кiровоградтепло” заплатили лише 1% вiд виставлених рахунками сум.

Станом на 12 грудня тiльки населення мiста  з урахуванням пiльг i субсидiй заборгувало ДП “Кiровоградтепло” 73,6  млн грн.

Якщо ситуацiя щодо неплатежiв не буде урегульована найближчим часом, у Кропивницькому можуть виникнути  проблеми iз теплопостачанням на початку 2019 року через вiдсутнiсть номiнацiй на природний газ.

Тепловики також нагадують споживачам пiдприємства – користувачам субсидiй про необхiднiсть систематичної щомiсячної сплати вартостi фактично спожитої послуги з теплопостачання з урахуванням розмiру  призначеної  субсидiї, вiдповiдно до п. 22 постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 25.10.1995 р. № 848 (зi змiнами). Не допустиме накопичення заборгованостi обов’язкового платежу. Борг – це ризик втратити субсидiї, адже пiдприємством щомiсячно надається iнформацiя до органiв соцiального захисту щодо стану розрахункiв субсидiантiв в частинi обов’язкового платежу.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий