Кропивницького активіста допитали у поліції з приводу демонтажу МАФу "Ятраня"

Сьогодні, 8 серпня, у Кропивницькому міськвідділі поліції допитали активіста ГО "Бойове братство" АТОвця Олега Кокуленка з приводу протистояння біля МАФу "Ятраня"  

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на Dozor.

Олег Кокуленко розповів, що поліція оголосила йому підозру та інкримінує хуліганські дії біля МАФу на Великій Перспективній 12 липня. Активіст повідомив, що це була незапланована акція громадянської непокори, а не хуліганство. Оскільки зранку активісти перебували на акції з приводу незаконної вирубки дерев, де дізналися, що на клумбі продовжують будувати МАФ.

Слідчій Кокуленко пояснив, що АТОвці та активісти прийшли на Велику Перспективну, 12 та мали перемовини з забудовниками, які пообіцяли, що демонтують фасад. Але потім зняли ці зобов'язання. "Під час протистояння були деякі фасадні панелі цього МАФу зруйновані. Я заявив, щоб органи поліції розбиралися, хто дозволив будувати МАФ на клумбі", - розповів Олег Кокуленко.

У поліції зазначили, що впродовж двох місяців розслідуватимуть справу та передадуть до суду.

Нагадаємо, що будівництво МАФу просто на клумбі біля житлового будинку викликало спротив жителів району 5/5 та небайдужих. У результаті протистояння поліція застосувала силу.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий