Кропивницький втрачає позиції у рейтингу прозорості міст

03/12/19 08:12 Політика

Про це свідчать результати “Міжнародного центру перспективних досліджень”, які надали свої висновки у столиці, в офісі Укрінформу. Так, було презентовано рейтинг «Прозорість та фінансове здоров’я міст та регіонів в Україні».

Кіровоградщина опустилася в рейтингу на 16 позицій вниз, пише «МК».

Таким чином, область посіла 17 місце серед 22 областей, Кропивницький- 20.

Варто зауважити, що для створення рейтингу прозорості міст було досліджено 77 параметрів прозорості кожної міської ради. Бралися до уваги коефіцієнти: інформаційна політика, розпорядження майном територіальної громади, землекористування та будівельна політика, державні закупівлі, складання бюджету, адміністративні, комунальні та соціальні послуги тощо.

За словами голови “Асоціації Політичних Наук” (яка є партнерами МЦПД) Дмитра Сінченка, суттєве падіння в рейтинзі Кропивницького пов’язане із тим, що міськрада не дослухалася до рекомендацій, які надавали громадські організації у той час, коли інші міста здійснили кроки для більшої відкритості.

“Раніше наше місто займало кращі позиції. Втрачає воно не за рахунок того, що щось погіршується, а через сповільнення розвитку”, – пояснив Дмитро Сінченко.

Джерело: 
Мій Кіровоград