Кропивницький відвідав режисер кінострічки «Кіборги» Ахтем Сеїтаблаєв

0 18/03/19 04:03 Суспільство

Відомий український актор, телеведучий та режисер Ахтем Сеїтаблаєв в п’ятницю відвідав місто Кропивницький.

Про це повідомляє кореспондент Репортера, передає "МК".

Це не перший раз, коли Ахтем Сеїтаблаєв відвідує місто:

В Кропивницькому я вже не перший раз. Намагаємося приїжджати сюди частіше з виставами - наприклад, були тут разом з Адою Роговцевою. Також і з концертними програмами. Подивитися власне на місто на жаль зазвичай не вистачає часу, та це не тільки в Кропивницькому, а й в інших містах. Зате я чудово знаю ваш театр, - пояснив актор.

Цього разу режисер кінострічки «Кіборги», яка розповідає про військових, що боронили Донецький аеропорт, зустрівся із спецпризначенцями 3-го окремого полку імені князя Святослава Хороброго.

Для мене будо великою честю хвилююча зустріч з друзями, яких я знаю особисто з третього полку спецпризначення. Користуючись нагодою, що я буду в Кропивницькому, заїхав до них привітатися. Олександр Сергійович Трепак – не для кого не секрет, що він є співавтором сценарію стрічки «Кіборги». Вадим: його історія мене вразила ще до особистої зустрічі, - поділився враженнями кінорежисер.

Надвечір в п’ятницю Ахтем Сеїтаблаєв зустрівся з прихильниками в актовій залі Центральноукраїнського педагогічного університету . Тут він продемонстрував тізер до своїх фільмів – «Хайтарма», «Чужа молитва», «Кіборги». Також був продемонстрований тізер фільму «Захар Беркут», який лише готується до виходу на екрани.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий