Кропивницьким "Європейським ринком" зацікавилася Верховна Рада України

0 15/03/19 01:03 Суспільство

Касацiйний господарський суд ухвалив рiшення на користь пiдприємця ринку «Європейський» в Кропивницькому. Про це повiдомляє Репортер з посиланням на сайт volya.ua, передає "МК".

Касацiйний господарський суд (м. Київ) частково задовольнив касацiйну скаргу пiдприємця з Кропивницького Олександра Панежи у справi за позовом ПП «Простiр Кiровоград» до вказаного пiдприємця. Йдеться про вимогу ПП «Простiр Кiровоград» зобов’язати пiдприємця звiльнити торгiвельнi площi у зв’язку з закiнченням строку дiї договору оренди на ринку «Європейський».

Заслухавши аргументи сторiн, касацiйний суд ухвалив скасувати рiшення Центрального апеляцiйного господарського суду (м. Днiпро) та повернути справу на розгляд до суду апеляцiйної iнстанцiї.  

  •  Тепер у нас є можливiсть зупинити цю справу, поки Олександр буде встановлювати право власностi, оскiльки вiн купував металоконструкцiї для обладнання торгiвельної площi на ринку «Європейський». Ми будемо наполягати на визнаннi його права на частку нерухомого майна на цьому ринку. Словом, у нас тепер у нас з’явилося дуже багато варiантiв для подальшого ведення справи, - зазначив адвокат Володимир Iгнатенко.  

Нагадаємо, сьогоднi вдбудеться засiдання пiдкомiтету з питань контролю за дотриманням законодавства у сферi запобiгання i протидiї корупцiї органами державної влади та мiсцевого самоврядування Комiтету Верховної Ради України з питань запобiгання i протидiї корупцiї (вул. Садова, 3а, зал засiдань № 330).

На засiданнi заплановано розглянути питання функцiонування ринку «Європейський» м. Кропивницький Кiровоградської областi, його правового статусу, прав пiдприємцiв щодо торгiвлi на ньому, виконання вимог податкового законодавства пiдприємствами адмiнiстрацiї цього ринку, питання захисту прав власностi пiдприємцiв як фiзичних осiб на речi та притягнення до вiдповiдальностi осiб, винних у порушеннi таких прав. У заходi братимуть участь народнi депутати України, пiдприємцi, якi постраждали вiд шахрайських дiй та перешкоджання їхнiй дiяльностi, представники Кабiнету Мiнiстрiв України, Антимонопольного Комiтету України, Кiровоградської обласної державної адмiнiстрацiї, громадськi активiсти.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий